Informujemy, że serwis wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być zarządzany poprzez ustawienia przeglądarki.

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej "NOVAALDENT" powstał w 1991 roku. Naszym atutem jest kompleksowa oferta usług stomatologicznych, tj: protetyka, radiologia, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, profilaktyka. Wykonujemy również skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii oraz implantologii.

Zależy nam aby w jednym miejscu, każdy mógł zrealizować odpowiednie leczenie dla siebie. Pacjentów traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę różne ważne czynniki takie jak wiek, przebyte choroby, stopień stresu, itd. Po wykonaniu dokładnych badań ustalamy wspólnie z pacjentem plan leczenia. Jeżeli zachodzi taka potrzeba dobieramy odpowiednie znieczulenie tak, aby leczyć pacjenta w komfortowych dla niego warunkach – bez bólu. Po zakończeniu leczenia staramy się przedstawić pacjentowi prawidłowe nawyki higieny.

Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze i dyplomowane higienistki z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, uzupełnianym ciągłymi szkoleniami. Nasza placówka posiada: recepcję z poczekalnią, 3 gabinety lekarskie wyposażone w nowoczesny sprzęt, pomieszczenie z rentgenem. Sprzęt, którym się posługujemy pozwala bardzo dokładnie zdiagnozować stan chorobowy i podjąć odpowiednie leczenie. Dbamy aby sprzęt był odpowiednio myty, dezynfekowany i sterylizowany w myśl zasady jeden pacjent to jeden zabieg i jeden zestaw narzędzi. Rygorystycznie przestrzegamy zasad higieny rąk, dezynfekcji i sterylizacji aby gabinet był bezpieczny pod kątem zdrowotnym.

Zdjęcia z naszych gabinetów, poczekalni, recepcji: